Oficialus Night Pearl atstovas Pabaltijyje: Hunted.lt

Termovizoriai medžioklei priklauso prekės ženklą Night Pearl sukūrusei bendrovei ZAHORI TRADE s.r.o., kuri buvo įkurta 2000m. Čekijoje. Daugiausiai dėmesio bendrovė skiria profesionaliai medžioklės įrangai. Savo asortimente turinti tiek gerai Eurpopje žinomų kitų gamintojų produktus tiek kuria savo, naudodami visą sukauptą patirtį tiek medžiojant, tiek atstovaujant ir aptarnaujant kitų gamintojų medžioklės įrangą.

Zahori Trade s.r.o. savo patalpose yra įsidiegusi termovizorių ir optinių prietaisų testavimo bei kalibravimo įrangą. Todėl visi prietaisai atvykę iš kitų gamintojų bei surinkti vietoje gali būti kruopščiai patikrinti ir sukalibruoti, ištestuoti ir išbandyti. Tokiu būdu itin sumažinama klaidų tikimybė prie atiduodant įrangą galutiniam vartotojui. Įmonė yra pajėgi ir aptarnauja Čekijos policiją bei kariuomenę. Daugiau informacijos apie įmonę rasite jų internetinėje svetainėje www.nightpearl.eu

TERMOVIZORIŲ KOMPONENTŲ GAMYBA IR MONTAVIMAS EUROPOJE

Night Pearl termovizoriai - tai visada naujausios technologijos, kuriomis naudojasi ir ginkluotosios pajėgos. Skaitmeniniai kolimatoriai, dirbantys su mikrokanalų vaizdo stirpintuvais, naudojami naktinio matymo prietaisams reguliuoti ir valdyti. Termoviziniams vaizdams skirti kolimatoriai yra būtina ir esminė termovizorių gamybos proceso dalis. Visi naktinio matymo prietaisai yra nustatyti tiksliai.

Įsigydami Night Pearl produktus, galite būti tikri, kad visi patikrinimai buvo atlikti profesionaliai, ir jūsų įsigytas produktas yra pilnai paruoštas naudotis iš karto.

NIGHT PEARL YRA NAULAT TOBULĖJANTI TECHNIKA

Nuo 2007 m. įmonė pradėjo specializuotis naktinio matymo produktų gamyboje. 

2009 m. Zahori Trade s.r.o. sukūrė prekinį ženklą "Night Pearl"

2020 m. Night Pearl termovizoriai randami visoje Europoje, tame tarpe ir Baltijos šalyse. Oficialus atstovas pabaltijo šalyse www.hunted.lt  

Nuo 2021m. termovizorių servisas Lietuvoje.

GERAM TERMOVIZORIUI - SVARBIAUSIA KOKYBĖ

Nuo pat prekės ženklo Night Pearl sukūrimo, pagrindinis dėmesys buvo skiriamas kokybiškam medžioklės įrangos surinkimui ir klientų aptarnavimui, išlaikant draugiškas kainas. Night Pearl yra vienas pagrindinių medžioklės įrangos gamintojų ir tiekėjų Europoje.

Night Pearl - aistringų medžiotojų sukurtas prekinis ženklas, kuris apima ilgametę patirtį medžiojant, aptarnaujant kitų gamintojų įrangą ir surenkant bei testuojant savo produktus.